Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..

AnasayfaKapıSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Paylaş | 

Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
0rkn*
Üye
Üye

Erkek
Kova Domuz
İş/Hobiler : Arasıra Bizim Telefoncuda Dururum xD / Bilgisayar,Playstation,Oyun Vs. ...
Lakap : GamßLer , BLooDReeD , T-ßack
Ruh Hali :
Tuttuğu Takım :
Uyarı :

MesajKonu: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Tem. 11 2009, 11:25

Açıklama:Arkadaslar daha önce bu oyunun zero hour ek paketsiz hilesini paylasmıstım sizlerle simdi zero hour ek paketli oyunun jhilesini sunuyorum sizlere
İçindekiler:Sınırsız Para,Sınırsız Enerji,Sınırsız General Point,Anında Bina İnşası(Yanlız binaların canını en düsük seviyede yapıyor o yüzden binayı yaptıktan sonra onarın.),Sınırsız Roket(Uçaklarda çok işe yarıyor)
Kullanım:Aynı diğer paylastığım trainer gibi. Önce dosyaları rar dan cıkarın sonra exe yi calıstırın sonra oyuna girin oyunu tamamen acılınca hileyi calıstırın. Yanlız Tek Farkı bu hilede hileleri f1-f2-f3-f4-f5-f6-f7-f8 tuslarıyla acıyoruz.Kapatmak istersek actığımız hilenin tusuna bidaha basmamız yeterli.
Not:
Arkadaslar dürüst olmak istiyorum,bazı antivirüsler küçük çaplı virusler bulabiliyor,ama ben bu trainerı bütün oyun görevlerinde kullandım ve ve bilgisayarım su an zararsız durumda,O yüzden hileyi acmadan önce antivirus programınız varsa kapatın.Bana Güvenebilirsiniz arkadaslar hile zararsızdır..

Link:

[/url]

İYİ HİLELER DİLERİM Wink

LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN MESAJ YAZIN..!

En son Rock'n'Roll tarafından C.tesi Tem. 11 2009, 11:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : hide kodu eklendi)
Kullanıcı profilini gör
M~B~Ç
Admin
Admin

Erkek
Aslan Ejderha
İş/Hobiler : webmaster
Ruh Hali :
Tuttuğu Takım :
Uyarı :

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Tem. 11 2009, 11:27

teşekkürler..

Kullanıcı profilini gör http://belgelerim.soglam.net
znp'
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Akrep Sıçan
İş/Hobiler : Zemim'le oLmak =) , Kitap okumak
Lakap : Bilardoist, Marrie, HacıLiçe. :D
Ruh Hali :
Tuttuğu Takım :

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Tem. 11 2009, 18:12

Tesekkurler knks Very Happy
Kullanıcı profilini gör
0rkn*
Üye
Üye

Erkek
Kova Domuz
İş/Hobiler : Arasıra Bizim Telefoncuda Dururum xD / Bilgisayar,Playstation,Oyun Vs. ...
Lakap : GamßLer , BLooDReeD , T-ßack
Ruh Hali :
Tuttuğu Takım :
Uyarı :

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Tem. 11 2009, 18:21

ö.deil Wink Bu arada istenen bi hile varsa bana sorabilirsiniz arkadaslar!! sizlere her zaman yardımcı olurum Razz
Kullanıcı profilini gör
6mca7
Co Admin
Co Admin

Erkek
Balık Ejderha
İş/Hobiler : ZEMİM'le olmak. =)
Lakap : Meo
Ruh Hali :
Tuttuğu Takım :

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Tem. 11 2009, 18:26

tşkkürler Very Happy

Kullanıcı profilini gör
M~B~Ç
Admin
Admin

Erkek
Aslan Ejderha
İş/Hobiler : webmaster
Ruh Hali :
Tuttuğu Takım :
Uyarı :

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Tem. 11 2009, 18:31

bu konula daha çok kutay ilgileniyo gelince bol bol konuşursunuz onla Very Happy

Kullanıcı profilini gör http://belgelerim.soglam.net
bekoche58

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Salı Tem. 14 2009, 08:18

ewy dostum
Kullanıcı profilini gör
TheExploited
Admin
Admin

Erkek
Yengeç Kaplan
İş/Hobiler : Değişken (:
Ruh Hali :
Tuttuğu Takım :
Uyarı :

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Salı Tem. 14 2009, 09:00

teşekkürler..

Kullanıcı profilini gör
anizeo

Erkek

MesajKonu: re   Cuma Tem. 17 2009, 10:15

teşekürler
Kullanıcı profilini gör
clakson

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Çarş. Tem. 22 2009, 06:02

kaç aydır arıyodum ya gerçekten ama binaları hasarlı yapması kötü
Kullanıcı profilini gör
serdarha990

Erkek

MesajKonu: Teşekkür   Ptsi Ağus. 03 2009, 11:37

[quote="0rkn*"]Açıklama:Arkadaslar daha önce bu oyunun zero hour ek paketsiz hilesini paylasmıstım sizlerle simdi zero hour ek paketli oyunun jhilesini sunuyorum sizlere
İçindekiler:Sınırsız Para,Sınırsız Enerji,Sınırsız General Point,Anında Bina İnşası(Yanlız binaların canını en düsük seviyede yapıyor o yüzden binayı yaptıktan sonra onarın.),Sınırsız Roket(Uçaklarda çok işe yarıyor)
Kullanım:Aynı diğer paylastığım trainer gibi. Önce dosyaları rar dan cıkarın sonra exe yi calıstırın sonra oyuna girin oyunu tamamen acılınca hileyi calıstırın. Yanlız Tek Farkı bu hilede hileleri f1-f2-f3-f4-f5-f6-f7-f8 tuslarıyla acıyoruz.Kapatmak istersek actığımız hilenin tusuna bidaha basmamız yeterli.
Not:
Arkadaslar dürüst olmak istiyorum,bazı antivirüsler küçük çaplı virusler bulabiliyor,ama ben bu trainerı bütün oyun görevlerinde kullandım ve ve bilgisayarım su an zararsız durumda,O yüzden hileyi acmadan önce antivirus programınız varsa kapatın.Bana Güvenebilirsiniz arkadaslar hile zararsızdır..

[u]Link:

[/url]

İYİ HİLELER DİLERİM Wink

Çok teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
tottiiiii

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Çarş. Ağus. 12 2009, 11:07

tesekkurlerr
Kullanıcı profilini gör
birisi

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Çarş. Ağus. 19 2009, 13:26

sağol kanka
Kullanıcı profilini gör
arieslions

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Perş. Ağus. 20 2009, 14:59

tesekkureler
Kullanıcı profilini gör
emremre1234

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Eyl. 05 2009, 14:47

tssk
Kullanıcı profilini gör
emremre1234

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Eyl. 05 2009, 14:48

teşekkürler
Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör
emremre1234

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   C.tesi Eyl. 05 2009, 14:49

saol
Kullanıcı profilini gör
diamondd

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Perş. Eyl. 10 2009, 20:50

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
ugly_male

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Ptsi Eyl. 14 2009, 01:22

hpqzsqphnphzk
Kullanıcı profilini gör
ugly_male

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Ptsi Eyl. 14 2009, 01:23

gğigığodgdodoıd g d gğd
Kullanıcı profilini gör
ugly_male

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Ptsi Eyl. 14 2009, 01:23

[quote="serdarha990"]
0rkn* demiş ki:
Açıklama:Arkadaslar daha önce bu oyunun zero hour ek paketsiz hilesini paylasmıstım sizlerle simdi zero hour ek paketli oyunun jhilesini sunuyorum sizlere
Not:

[u]Link:

[/url]

İYİ HİLELER DİLERİM

Çok teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
kartal431

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Perş. Eyl. 17 2009, 14:13

command&conquer generals zero hour bir pach yükledim ve para trainer lazım lingleri görebilirmiyiz.teşekkür ederim.
Kullanıcı profilini gör
byhboglu

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Perş. Eyl. 17 2009, 23:03

teşekkürlerr
Kullanıcı profilini gör
kralkorsan

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Cuma Eyl. 18 2009, 19:27

tskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Kullanıcı profilini gör
Mesta

Erkek

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Cuma Ekim 23 2009, 17:45

Çok saol denicem =)
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)   Bugün 12:27

Command & Conquer Generals Zero Hour Trainer(Hile)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» NFS Shift v1.0 +5Trainer ve NFS Shift v1.0 +1 Trainer
» CS 1.6 SXESİZ Serverlarda Çalışan Hileler
» İlk konunuz
» Call of Duty 5 World at War